Norwegian Gem
Underholdning
Aktiviteter
Mat & drikke
Kropp & sjel
Lugarer
Innvendig lugar – Et godt alternativ for deg som først og fremst bruker lugaren til å sove og ønsker å prioritere budsjettet på opplevelser, restauranter og utflukter.
Balkong lugar – En av våre favoritter for par. Store glassdører leder ut til din egen private balkong, hvor du kan starte dagen med havutsikt eller nyte innseilingen til neste havn.
Club Balcony Suite – For deg som ønsker litt bedre plass. Her får du privat balkong og mer rom enn i en ordinær balkonglugar, med kapasitet på opptil fire gjester i enkelte kategorier.
The Haven – Ønsker du det beste Norwegian Gem kan tilby, bør du se nærmere på The Haven. Dette private området høyt oppe på skipet har noen av de største og mest eksklusive suitene, privat Courtyard og bassengområde samt concierge og butlerservice døgnet rundt.
