14 dager i Karibia med MSC World America fra Miami
Opplev det beste av Karibia med Carica – cruise by TRAVELNET på et fantastisk 14-netters cruise om bord på MSC World America – et splitter nytt og toppmoderne cruiseskip som har sin første sesong i 2025. MSC World America er MSC Cruises sitt flaggskip og tilbur det ypperste av fasiliteter både for barn og voksne.
Cruiset starter og avsluttes i solfylte Miami, og tar dere til følgende destinasjoner: Puerto Plata (Den dominikanske republikk), San Juan (Puerto Rico), det private MSC-paradiset Ocean Cay, tilbake til Miami før cruiset går videre til Costa Maya, Isla de Roatan og Cozumel og en ekstra stopp på Ocean Cay – før dere returnerer til Miami. Ocean Cay er en fantastisk privat øy og her får dere to dager til strandliv og opplevelser.
På dette cruiset kan dere glede dere til en herlig variasjon: Oppdag levende kulturbyer som San Juan, nyt idyllisk strandliv og korallrev i Cozumel og Roatan samt eksklusiv resort-stemning på Ocean Cay.Med en perfekt blanding av sol, tropisk hav og autentiske opplevelser skreddersyr MSC World America en komplett cruiseopplevelse.
Carica cruise by TRAVELNET er din cruiseekspert med full oversikt over alle seilinger og pågående kampanjer, og vi hjelper deg med å finne akkurat det cruiset som passer ditt budsjett og dine ønsker. Dermed får du ikke bare et fantastisk cruise – du får også trygg og personlig veiledning hele veien til drømmecruiset.
Fra-pris gjelder per person ved to som reiser sammen i balkonglugar, med avreise 24. januar 2026. Prisen inkluderer forhåndsbetalt tips samt Easy drikkepakke. Merk at pris, tilgjengelighet og valutakurs kan endres frem til bestilling er bekreftet. Oppgitt pris er hentet 24. november 2025.